„Green Legion“ 2012-2013m. sezono uždarymas (2 dalis)

prieš 8 m. (2013 m. rugpjūčio 24 d., šeštadienis, 08:21 val.)

Į „Green Legion“ antrąjį sezono uždarymą susirinko arčiau, daugiau, bet nebe tokiems iššūkiams pasirengę nariai ir jiems prijaučiantys. Pradžiai, visą reikalą sugadino įstaiga, kuriai draugiškumo dėlei antireklamos nedarysime, bet paskutinę minutę, jau žmonėms pradėjus rinktis, patys išsiaiškino, kad mūsų rezervuotas plotas visgi užimtas, todėl teko ieškotis uždarymui naujos vietos. Kaip visada pagalbos ranką ištiesė „Keturi Metų Laikai“. Susirinko mūsų pakankamai gausiai – virš  20 žmonių. Nepaisant to, jog dalis jau iškeliavo į užsienį uždarbiauti, kiti – į tėviškes padėti tėvams ūkininkauti (o gal net dalyvauti realybės šou „Ūkininkas ieško žmonos“ :}}), dar kiti turėjo kitų rimtų reikalų.

DSC_1291.jpg

(Sezono uždarymas1)

Susistūmus stalus, išsikabinus vėliavas, „faniškai“ pasistiprinus, simboliškai pasveikiname vieną iš mūsų narių, tą dieną šventusį gimtadienį. Vėliau pasidalinus į komandas „kibome“ į „Protų Mūšį“. Žaidimą sudarė keturi etapai. Visi klausimai buvo susiję su krepšiniu bei „Žalgiriu“. Po įnirtingos kovos, buvo paskelbti ir apdovanoti nugalėtojai. Vaišės tęsėsi toliau.

DSC_1292.jpg

(Sezono uždarymas2)

Sezono pabaigtuvių proga turėjo galimybę pasisakyti „Green Legion“ prezidentas, valdybos nariai bei kiti, norėję tarti žodį visiems susirinkusiems. Po trumpų pasisakymų, labiausiai nusipelniusiems bei kai kuriems, paskatinimui, buvo įteiktos padėkos „Už nuopelnus fanlubui“. Taip pat, atminimui, visiems nariams buvo įteikti lipdukai su pirmosiomis mūsų nuotraukomis ir tekstu „Ačiū, kad buvote nuo pat pradžių. GREEN DEATH ULTRAS“.

Kadangi pradėjo temti, dalis ruošėsi judėti namo, nusprendėme padaryti „mini“ eiseną iki soboro. Atostogų metu ištuštėjęs miestas skambėjo nuo „Žalgirį“ šlovinančių dainų.

DSC_1318.jpg

(Eisena iki soboro)

DSC_1323.jpg

(Ant soboro laiptukų)

Mūsų traukiamų dainų garsas pritraukė masę smalsuolių. Iš kavinių išbėgę žmonės ir filmavo, ir fotografavo. Kokiu tikslu neklauskit.... Klausinėjo ir kokia proga dainuojame.

Lygiai taip pat, su dainomis, traukiame atgal į savo vakaronės vietą. Toliau tęsiasi diskusijos apie nuveiktus ir nenuveiktus darbus, apie naujo sezono tikslus bei planus, tariamasi dėl vasaros darbų. Spėliojama apie „Žalgirio“ tolimesnę situaciją bei komandos sudėtį naujajam sezonui.

Artėjant vidurnakčiui baras užsidarinėjo ir dauguma pradėjo skirstytis savais keliais, tik keletas stipriausių tęsė sezono uždarymą net ir sulaukdami saulėtekio.

 

 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu