Pirmoji 2014-2015m. išvyka į Kėdainius (2014m. 09.04)

prieš 7 m. (2014 m. rugsėjo 26 d., penktadienis, 12:27 val.)

Po vasaros atostogų prasidėjo LKL sezonas. O su juo ir visų ilgai lauktos išvykos. Pirmoji žaliai baltų išvyka - Kėdainiai. Nors šis miestelis nėra didelis, tačiau turi LKL komandą ir naują areną, į kurią ir traukiame.  Nors rugsėjo 24-toji saulėta ir graži, kauniečiai vangiai renkasi į išvyką. Surenkame vos 8 fanus ir traukiame į Kėdainius. Kėlionė nėra ilga, vos valanda kelio. Todėl važiuojame be sustojimų. Važiuojant visi šnekučiuojasi, dalijasi įspūdžiais.

Net nepajutus pasiekiame kelionės tikslą. Į areną patenkame beveik ne nesklandumų, apart to, jog labai principinga apsauginė niekaip nenori įleisti žmonių, kurių pagal sąrašą neatitinka pavardės, nors pagal sutarimą bet kokiu atveju turėjome sueiti nemokamai. Šiek tiek pasiginčijus, pagudravus, visi sueiname į vidų. Dar kartą apsaugos grasinimai, perspėjimai ir klausimai ar reikia instruktuoti apie tai „kas nutiks, jeigu uždegsite pirotechniką“. Keliaujame į tribūną, kur pasikabiname banerį ir laukiame varžybų. Prie Green Legion fanų prijungia dar vienas vietinis Žalgirio fanas.  Neužilgo pasirodo ir mūsų kolegos - „Green White Boys“.  Prasidėjus varžyboms kauniečiai įsiveržia į priekį ir vadelių nepaleidžia iki pat varžybų galo. Palaikymas tribūnoje taip pat pagirtinas. Dauguma fanų pasiilgę tribūnos bei skanduočių, todėl palaiko komanadą užsidegę visų varžybų metu. Žalgirio fanų tribūnoje per visus fanklubus apie 30. Panašiai kaip ir Kėdainių fanų, kurių skanduotės, mūsų tribūnoje nelabai girdimos. Per ilgąją pertrauką į tribūną atkeliauja du kostiumuoti žmonės. Mėgina ieškoti fanų „viršininkų“, bet patikinus, jog jie visi rūkomajame, pasišalina. Vėliau tarp aplinkinių kyla kalbos, jog kostiumuotieji gyrėsi esantys policijos komisarai. Už ką mums tokia garbė sulaukti jų apsilankymo?

 Žalgiris laimi 59-93 ir įsirašo pirmąją pergalę. Sudainuojame pergalės dainą, paplojame krepšininkams ir keliaujame į lauką. Sutinkame komandą, padėkojame jiems už pergalę ir keliaujame atgal į Kauną. Kelionėje atgal darome vieną sustojimą, kurio metu išbadeję fanai nusiperka pavalgyt ir keliaujame toliau. Kelionė trumpa, greitai pasiekiame Kauną. Visi išsiskirsto iki savaitgalio 70 mečio turnyro.

Nepamirškite, kad sezonas tik prasidėjo, todėl susidėliokite savo laiką taip, kad rastumėte laiko ir Žalgirio palaikymui. Kita išvyka - spalio 2d. į Panevėžį. Todėl nepražiopsokite puikios galimybės pasibūti su draugais, bei palaikyti geriausią komandą Lietuvoje!

DSC00950.JPG

(Tribūna)

DSC00980.JPG

(Suraskite užsimaskavusį rytfanį)

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu