Išvykos į Prienus aprašymas

prieš 8 m. (2013 m. balandžio 22 d., pirmadienis, 23:05 val.)

Į paskutines LKL reguliaraus sezono išvykos rungtynes „Green Legion“ vyksta kartu su GWB vyrukais. Per abi grupuotes surenkam beveik pilną didelį autobusą. Skaičius neblogas, bet prieš išvyką tikėtasi didesnio aktyvumo. Gana operatyviai visiem susirinkus ir susėdus į transportą pajudame iš Kauno.

Po pernai apsaugos ir policijos pridarytų „nesamonių“, šiemet nusiteikimas kiek kitoks ir visiems galimiems neramumams buvome pasiruošę. Viskam vykstant pagal planą, darome trumpą sustojimą Išlauže, kuriame vietinis veikėjas dar spėja pasiprašyti į autobusą. Gaila, bet nei jis pats, nei jo turėtas „Norfos“ maišelio turinys mūsų nesudomino.

IMG_4051.JPG

Prienus pasiekiame likus 20min iki varžybų. Peržygiavę purvynus ir sniegynus balandžio viduryje, atkeliaujame į areną, kurioje jau randame gausias žaliamirtininku pajėgas. Tribūnoje užimame apatines pozicijas ir sustojame kiek netvarkingai visi netilpdami.
Palaikymas varžybų metu neblogas, užsivedimas taip pat, „Žalgiris“ nuo pat varžybų pradžios dominuoja prieš Prienų klubą. Ketvirtajame kėlinyje varžovams pavykus sukurti šiokia tokia intrigą prie palaikymo pradeda jungtis ir tribūnos viršus. Gaila, bet dėl dūdų gausos salėje puolant „Žalgiriui“ praktiškai nesigirdime.

IMG_4057.JPG

Galutinis rezultatas 77:67 žalgiriečių naudai. Po varžybų panaudojama pirotechnika. Apsauga, priešingai nei pernai, nekelia jokių scenų ar provokacijų.
Pasitinkant komanda neapseita be juokelių. Broliai patraukiami per dantį dėl pigių laikrodžių, iš Kuzės vėl atimamas mineralinis. Sulaukę visų judame į Kauno pusę, bet dar sustojame parduotuvėje. Suprasdami,kad kelionė namo ypač trumpa, parduotuvėje negaištam laiko, nusiperkam kažkiek gaiviųjų nei svaigiųjų gėrimų ir keliaujame galutinai namo. Po išvykos, pagal pageidavimus, keliaujantys buvo „išmėtomi“ kas kur ir visi patraukėm namo.

IMG_4063.JPG


 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu