RUBRIKA: "Žalgirio" varžovas - Liubercų "Triumph"

prieš 6 m. (2013 m. vasario 05 d., antradienis, 16:39 val.)

Liubercų „Triumph“

Vyrų krepšinio klubas "Triumph" buvo įkurtas 2007 m. Tais pačiais metais birželio mėnesį krepšinio klubas „Dinamo“ (Maskvos sritis), įsikūręs Liubercuose, buvo išformuotas ir į jo vietą priimtas Liubercų „Triumph“. Jau pirmąjį sezoną klubas žaidė Rusijos Superlygoje ir ULEB taurėje. Nors pastarajame turnyre po grupės varžybų „Triumph“ ir užėmė pirmąją vietą, tačiau jau Last32 etape netikėtai pralaimėjo Artland „Dragons“ ekipai. Nepaisant pralaimėjimo, galima teigti, kad „Triumph“ iškart tapo rimtu konkurentu kitiems klubams ne tik Rusijoje, bet ir Europoje.

Pasiekimai:

2007-08 m. sezonas:

- 4 vieta Rusijos krepšinio lygos reguliariajame sezone
- 5 vieta Rusijos krepšinio lygoje

2008-09 Sezonas:
- Banvit taurės laimėtojas (Turkija)
- Rusijos taurės Final Four (užimta 4 vieta)
- Europos iššūkio taurėje laimėti bronzos medaliai (pusfinalyje 81:78 pralaimėjo Cholet, laimėjo vs AEL 94:82)

2009-10 sezonas:
VII Tarptautinio "Azovmaš" taurės turnyro laimėtojas (Mariupolis, Ukraina)
- 7 vieta Rusijos krepšinio lygoje

2010-11 Sezonas:
- "Azovmaš" taurės Runner-Up laimėtojas (Mariupolis, Ukraina)
- 10 vieta  Rusijos krepšinio lygoje

2011-12 sezonas:

- Tarptautinio "Azovmaš" taurės turnyro laimėtojas (Mariupol, Ukraine)

- Europos Iššūkio taurės FIBA  Bronzos Medalių laimėtojai

- 3 vieta Rusijos krepšinio lygos reguliariame sezone

- 4 vieta Rusijos krepšinio lygoje

BC "Triumph" fanai

“Lyubertsy Lions”.

Fanklubas susikūręs is nedidelio būrelio aktyvių aistruolių. Komandos palaikui  naudoja būgną, kabinamą, vėliavą. Kartais iškelia banerius, parodančius ištikimybę jų mylimam krepšinio klubui. Šių sirgalių nėra daug, dažniausiai palaiko 10-15 aistringiausių gerbėjų. Nors sirgalių gausa klubas nepasižymi, tačiau jie pilnai atsidavę komandai ir daro viską ką gali, kad palaikymas neapsiribotų vien plojimais pelnius taškus ar atkovojus kamuolį.

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu