Išvykos į Vilnių aprašymas ("Sakalai")

prieš 9 m. (2013 m. sausio 21 d., pirmadienis, 22:26 val.)

 Gruodžio 30 diena, paskutinė šių metų išvyka į sostinę. Varžovas - Vilniaus „Sakalai“.  Prieš paskutinę metų dieną, 17 „Green Legion“ narių, pasiruošę garsiai ir iš visų jėgų palaikyti savo mylimą komandą, skuba į autobusą ir važiuoja į Vilnių. Kelionė neprailgsta, visi šnekučiuojasi, apšilinėja balsus, diskutuoja apie komandą. Pirmas ir vienintelis sustojimas daromas tradicinėje vietoje – Vievyje, kur pasidarome bendrą nuotrauką ir judame link sostinės toliau. „Ekinstos“ salę, kurioje bus žaidžiamos rungtynės, pasiekiame likus nemažai laiko iki rungtynių pradžios, tačiau prie įėjimo į salę vėl tenka susidurti su problemomis dėl bilietų. Po gerų 10 minučių viskas išsisprendžia ir pagaliau mus įleidžia į salę. Užsiimame vietas ir laukiame rungtynių pradžios. Visų galvose - tik pergalė. Niekas nedrįsta net galvoti apie pralaimėjimą, nors turbūt dauguma galvojo, kad bus lengvos rungtynės. Deja, tačiau sunkius finansinius laikus išgyvenantys „Sakalai“ parodė savo nagus ir iki 4 kėlinio garbingai priešinosi „Žalgiriui“. Kova laimėta, nors ir ne tokiu dideliu skirtumu, kaip turbūt visi fanai manė pradžioje. 

Visas rungtynes palaikymas buvo gana geras. Šiose rungtynėse buvo maždaug 40-50 „Žalgirio“ fanų iš Kauno. Pabaigoje rungtynių kolegos iš GWB nusprendžia, kad reikia daug garso ir daug šviesos. „Žaliųjų“ fanų tribūnoje uždegama pirotechnika. „Sakalų“ fanai taip pat neatsilieka – jų tribūna skendi geltonoje spalvoje. Po kelių minučių pasigirsta sproginėjančios petardos,  po salę pasklinda dūmai, tačiau žiūrovai skirstytis neskuba, jie su šypsena stebi tai, kas vyksta aplinkui. Šįkart žaidėjai nepamiršta mūsų ir gausiais aplodismentais padėkoja už palaikymą. Visi pamažu judame laukan link komandos autobuso, dar kartą pasveikinti juos su gražia pergale.

Lauke taip pat netyla petardos. Netrukus pasirodo žaidėjai, treneriai, pasveikiname su pergale prieš vilniečius, padėkojame už gražią ir atkaklią kovą iki pat varžybų pabaigos, vykusią prieš dvi dienas su Atėnų „Panathinaikos“. Išlydėję žalgiriečius, sėdame į savo autobusą ir keliaujame namo. Daromas vienas trumpas sustojimas, po kurio labai greitai sugrįžtame į Kauną. Ačiū visiems važiavusiems.

Atsiprašome, tačiau šios išvykos aprašymas buvo „paklydęs“ tarp gausių švenčių. Malonaus skaitymo ir iki kitų susitikimų!

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu