Išvykos į Pasvalį aprašymas, arba švilpk kai +50

prieš 8 m. (2012 m. lapkričio 20 d., antradienis, 17:15 val.)

 Lapkričio 19dieną „Green Legion“ organizavo išvyką į Pasvalį, kuriame laukė (ne)rimtas varžovas „Pieno Žvaigždės“. Pirmadienis ir tikriausiai žinojimas, kad sunku nebus, paskatino važiuoti tik 12 ištikimiausių fanų. Pajudame operatyviai, greitai sutemus įsidrąsinama pasivaišinti įvairiais gėrimais. Degalinėje, kuri pardavinėja alų pigiau nei Kauno stop marketai, padarome bendrą foto. Pasvalio areną randame greitai, bet įėjus į vidų pasitinka Pasvalio klubo žmogus, su kuriuo tenka derėtis dėl bilietų. Keista, kuomet oficialus ir kostiumuotas klubo darbuotojas pradeda taikyti turgaus metodiką ir dvejopus standartus. Galima paminėti, kad kiti fanklubai pateko nemokamai. Tikriausiai Pasvalyje yra įprasti tokie metodai, tik mes to ir likome nesupratę. Arenoje susirandame mums skirtą tribūną, išsikabiname vėliavas ir "apšildome" balsus. Sulaukus jaunesniųjų kolegų, pradedame kurti sau būdingą palaikymą.

Žalgiris žaidžia užtikrintai,ypač įspūdingas antrasis kėlinys, bet ir pirmaujant 30 ar 40 taškų, „Žaliosios mirties“  nariai jaučia didelę intrigą ir tribūnoje nuolat švilpia. Švilpimas nukreiptas ne varžovams, o paprasčiausiai mums, siekiant griauti palaikymą. Ar verta to stebėtis? Manome, kad ne. Ar tai atrodo kvailai? Tikrai taip. Vėliau žaliamirtiniai bando kurti savo 2 skanduočių palaikymą Hei ir Kaunas. Kaip visada neturėdami nei būgno, nei vėliavų ir kai kurie apsirengę priešų raudona ir mėlyna spalvomis, mums sukelia juoką. Kolegos iš GWB varžybų pabaigoje iškėlė banerį “Laisvę Pavličenkoms” ir taip prisijungė turbūt prie pasaulinės paramos ir garbės akcijos. Apie akciją daugiau info: www.theyarenotkillers.comhttp://ultras.lt/index.php?psl=st&&id=186.

 Žalgiris tuo tarpu toliau traiško varžovus ir galutinis rezultatas 93:43 mūsų naudai. Pasvalio fanklubas „White Storm“ demonstruoja palyginti modernų palaikymo stilių, kas labai sveikintina, bet apie juos plačiau aprašyta rubrikoje – varžovas. Komandą lauke pasitinka dvi fanų grupuotės. Mirtininkai iš GD, save laikantys geriausiais žaliai baltais fanais, kaip visada komandą pasitinka artimiausios parduotuvės gėrimų skyriuje, išskyrus vienintelį A. Gerai nusiteikę buvome ir mes, ir žaidėjai. Marko išduoda kokia Plazos pravardė, Kuzminskas „atsišaudo“ , o brolis vaidina brolį. Sulaukus visų žaidėjų ir trenerių, dar nusprendžiame aplankyti vietinę parduotuvę ir labai sudominam vietinį apsaugos darbuotoją, kuris sekioja mus kaip įkyrus šuo. Prisipirkus mineralinio vykstame atgal į Kauną su dainomis. Ačiū visiems važiavusiems, ir primename, kad jau pirmadienį lapkričio 26d vykstame į vilnių. Kviečiame visus prisijungti ir palaikyti Žalgirį ne vien švilpimu. Tai juk principo ir garbės reikalas!

pasvalys2.jpg

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu