Kauno "Žalgiris" - Berlyno ALBA rungtynių aprašymas

prieš 9 m. (2013 m. vasario 01 d., penktadienis, 15:18 val.)

Paskutinė sausio mėnesio diena. Nors gripas siautėja visoje Lietuvoje, o Kaune paskelbta net ir epidemija, tačiau mūsų legiono jis neišguldo. Prieš rungtynes visi renkamės į „Keturis Metų Laikus“, kur vyksta balsavimas dėl fanklubo logotipo. Greitu metu jis bus pristatytas viešumoje. Išgėrę „antigripino“ bei aptarę artėjančias rungtynes, pajudam link arenos užtraukdami ne vieną dainą. Jau prie pat įėjimo, bedainuojant paskutinę dainą, turbūt per daug įsijaučiam ir bemušant būgną netikėtai plyšta jo membrana. A. ne juokais nusimena, kad šiandien liks be darbo, bet pasidžiaugia, jog po ilgesnės pertraukos matys varžybas bei pasiprašo mojuoti vėliavą.

Nors tai ir Eurolygos TOP16 rungtynės, bet arenoje pastebime nemažai laisvų vietų. Apmaudu, kad visuomenė nesupranta, kad būtent varžybos prieš tokio kalibro komandas yra daug svarbesnės, nei prieš didžiuosius klubus, kaip CSKA ar „Olympiacos“, ir, kad palaikymo komandai reikia daug svaresnio. Na, bet, tarkim, tai gripo epidemijos pasekmė... Tribūnoje per abu fanklubus apie 70 žmogeliukų. Prieš pat varžybas kolegos išdalina vėliavėles bei sulig ginčo kamuoliu padaroma mini choreografija: metamas konfeti ir 319 sektorius, mojuodamas daug mažų vėliavėlių bei 5 didelėmis, pradeda palaikymą. Varžybos gražios, palaikymas tikrai pagirtinas su dideliu užsivedimu, tad ko daugiau dar galima norėti. Mėgaujamės krepšiniu ir, po gražių dėjimų ar tritaškių, šėlstam. Apačioj nieko naujo: trys skanduotės – ne daugiau. Bandom kurti bendrą palaikymą, prisijungdami prie jų užvestų skanduočių. Deja, bet atsako nesulaukiam. Negana to, pastebime tendencingą mūsų užvestos skanduotės permušimą kita. Darnaus palaikymo galimybę tenka vėl nukelti sekančiom varžybom. Tiesa, reik pasidžiaugti, kad tam tikros išvados padarytos ir jų buvo tikrai daugiau, nei nuskambėjusiose varžybose prieš „Neptūną“. Džiaugiamės neilgai, nes, geriau įsižiūrėję, GD tribūnoje pastebime labai daug žmonių iš „Žalgirio“ Garbės Klubo. Matomai, didžiausiam „Žalgirio“ fanklubui pradėjo trūkti žmonių.

ALBA tiesiog sutraiškoma 36 taškų skirtumu. Juostos skrieja iš mūsų tribūnos dar nenuaidėjus finaliniam švilpukui, žalgiriečiai padėkoja už palaikymą ir mes visi laimingi judam namo, o kai kas ir pergalės atšvęsti. Dabar pertrauka, o kitas susitikimas tik kiek daugiau nei po savaitės, vasario 9 d. 18:40 val. Kauno „Žalgiris“ - Rygos VEF (VTB Vieninga lyga) . Ar dar meni??? ZAVACKĄ!??

 IMG_0412.jpg
 
IMG_0417.jpg
 
IMG_0419.jpg
 
IMG_0420.jpg

 

 

 

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu