"Žalgiris" - "Neptūnas" aprašymas naujoko akimis

prieš 6 m. (2013 m. sausio 21 d., pirmadienis, 17:43 val.)

Po skaudaus pralaimėjimo Maskvos “CSKA” klubui eurolygoje praėjus vos keletui dienų, žaliai balti vėl traukia į areną, pasiruošę atiduoti savo balsus komandai. Stebėti VTB lygos varžybų tarp Kauno “Žalgirio” ir Klaipėdos “Neptūno” į 319 sektorių susirenka apie 70 fanatų. Tribūnoje gausu vėliavų: 7 mojuojamos bei 7 kabinamos. Vėliavų gausa tikrai pagyvina palaikymą. Dar prieš pat varžybas tribūnoje pasklinda žinia, jog į Kauną turėtų atvažiuoti laukiami svečiai iš Klaipėdos ir Vilniaus - “West Wawe” ir “Rytfaniai”. Deja, daugelio nusivylimui nepasirodo nei vieni, nei kiti. Galime tik pamąstyti kodėl? Atsižvelgdami į situaciją, “Neptūno” komandos dainuodami garsiai paklausiame, kurgi jų fanai? Pradedamas palaikymas, visi tribūnoje susirinkę fanatai pagirtinai užsivedę, tuo tarpu apačioje vaizdas labai graudus: pirmojo kėlinio metu stovėjo nedaugiau 10 aistruolių, tuo tarpu antrajame kėlinyje lieka stovėti vos vienas, už ką jam yra garsiai paplojama. Visų rungtynių metu išlaikomas geras palaikymo garsas, karts nuo karto pašiepiama “žalioji mirtis”, ko pasekoje jų ištikimiausias narys palieka savo tribūną. Naudodamiesi tuo, kad arenoje žiūrovų labai mažai ir sunku juos išjudinti, dažniausiai remiames dainomis. Ta proga, panaudojame senas ir retai naudojamas dainas, kurios nuskamba visai neblogai. Tribūnoje visų rungtynių metu tvyro puiki nuotaika, o “Žalgiris” nepalieka jokių vilčių svečiams iš Klaipėdos. Galutinis rungtynių rezultatas 111:87, tribūnoje nuskamba pergalės daina, atsisukę į mus krepšininkai paploja, o mes nusikabinę vėliavas patraukiame kas kur.

Kitos rungtynės namuose tik už 10 dienų, o iki to laiko kviečiame prisijungti prie “Green Legion” jau sausio 28d. (pirmadienį) išvykoje į Panevėžį!!

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu