Išvykos į Klaipėdą aprašymas (LKL)

prieš 9 m. (2013 m. balandžio 03 d., trečiadienis, 08:38 val.)

Pirmadienis - ilgai laukta išvyka į uostamiestį, kuri šiemet sutapo tiek su Šv.Velykomis, tiek su Melagių diena. Deja, bet išvyka nedarbo dieną nepritraukė minios žmonių, todėl su jaunaisiais kolegomis iš GWB nutarėme važiuoti kartu. Tai buvo pirmas toks atvejis Lietuvos ribose, kai dvi grupuotės daro kooperuotą išvyką. Žmonės renkasi gana entuziastingai ir punktualiai, vis dar su šventinėmis nuotaikomis. Šiek tiek pasišnekučiuojame, sulipame į transportą ir minučių tikslumu, sulaukę paskutinių keliauninkų, pajudame Klaipėdos link. Per abi organizacijas turime artipilnį autobusą, o mūsų legiono narių autobuse 15.
Kelias neprailgsta: vieni šnekučiuojasi, diskutuoja įvairiomis temomis nuo krepšinio iki politikos, kiti bando truputį atsipalaiduoti ir pailsėti po „šventinių darbų“, o treti ir toliau tęsia „šventinį maratoną“ bei mėgaujasi gėrimais. Kaip visada, padarome daugiau sustojimų negu buvo numatyta, tačiau Klaipėdą pasiekiame likus šiek tiek daugiau nei pusvalandžiui iki rungtynių. Kadangi laikas spaudžia, netempdami gumos išlipame iš autobuso, organizuotai išsirikiuojame ir pajudame „Švyturio“ arenos link. Užtraukus kelias priešininkus pašiepiančias dainas, pareigūnai perspėja mus, kad atvykome į šventę ir nei mums, nei jiems nereikia problemų.
Taigi, į areną patenkame likus 11 minučių iki rungtynių. Tribūnoje jau randame atvykusius GD atstovus, tad sustojame taip kaip leidžia aplinkybės ir pradedame palaikymą. Užsivedimas pakankamas, bet tikrai dar yra kur tobulėti. Kartas nuo karto apsikeičiame skanduotėmis su priešininkais iš pajūrio, tačiau tai nepereina į tolimesnį konfliktą. Didesni nemalonumai kyla su konservatyviaisiais kolegomis, kurie nenori taikytis su mūsų entuziazmu ir energija. Ši įtampa ilgosios pertraukos metu pasiekia epogėjų, tačiau greitai užgesinta kelių „Argus“ apsauginių ir policijos pareigūnų.

klaipeda2.jpg

Rungtynės įtemptos, taškas į tašką. Ketvirtame kėlinyje klaipėdiečiai pajaučia kraujo skonį ir iš visų jėgų kimba „Žalgiriui“ į atlapus. Rungtynių likimas sprendžiasi paskutinėmis sekundėmis. Deja, bet Donnie McGrath‘o metimas su sirena nepasiekia tikslo ir patiriamas primasis pralaimėjimas LKL šį sezoną.
Po rungtynių esame uždaryti arenoje, kaip zoologijos sode. Žinoma, šiek tiek pakariaujame dainomis su priešininkų fanais, bet, galų gale, pralaukus gerą pusvalandį, pareigūnai mus paleidžia. Gaila, bet nespėjame sutikti visos komandos, sutinkame tik brolius ir trenerį Plazą.
Sulipę į autobusą pajudame į Kauną, diskutuojame apie LKL turnyrinės lentelės ypatybes ir komplikuotą „Žalgirio“ padėtį. Nuotaikos nėra pačios geriausios, bet per daug neliūdime. Jaučiamės labiau įskaudinti, nei nusiminę. Artėjant Kaunui autobusas pamažu tyla, nelieka nei noro, nei jėgų daryti kažką daugiau. Apie 23h pasiekiame Kauną ir išsiskirstom savais keliais.
„Green Legion“ dėkoja visiems važiavusiems ir laukiame jūsų visų kitoje išvykoje į Prienus balandžio 9 dieną. Kelionė labai artima, tad važiuoti turi visi!

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu