Išvykos į Klaipėdą aprašymas

prieš 8 m. (2014 m. vasario 05 d., trečiadienis, 13:50 val.)

Sausio 27d. Kauno „Žalgiris“ žaidė Klaipėdoje su vietos „Neptūnu“ . Pirmadienis ir vėlyvas laikas tikriausiai daugeliui tapo priežastimi nevažiuoti, todėl vos ne vos sukrapštome 5 žmones, kurie dažniausiai visur ir važiuoja. Jungiamės prie boysų, nes su tokiu kiekiu žmonių transporto neieškojome. Užpildom autobusą ir pajudam iš Kauno. Kelionėje daug sustojimų, daug dainų ir tūsas. Įpusėjus kelionei suprantame, kad vėluosime į mačą, bet dėl to nepanikuoja niekas. Po publikacijų žiniasklaidoje, kad bus padidinta apsauga ir policijos pajėgos siekiant užkirsti fanų bendravimui prie miesto pasitinka acab‘ų ekipažas. Dar prie arenos prieigų vienas pareigūnas įlipa į autobusą ir kartu su mumis pavažiuoja iki tarnybinio įėjimo. Apsaugos pajėgos didelės, pasitinkančių pareigūnų skaičius taip pat. Suleidžiami gana sklandžiai ir palydimi prie mums skirto sektoriaus, kuriame jau įsitaisę žiūrovai. Jiems teko apleisti savo sušildytas vietas.

Komandos palaikymas labai banguotas ir nepastovus, daliai užsivedimo užteko, gal net ir per didelis jis buvo, daliai jo trūko, todėl tribūna vieningai neatrodė. Po 2 kėlinių rezultatas nieko gero nežadėjo, bet panikos dar tikrai nebuvo. Per ilgąją pertrauką visus išejusius parūkyti ar į tualetą asmeniškai lydi pareigūnai. Po vieną kiekvienam ;). Taip pat prie mūsų sektoriaus susirenka snickerių vagys ir bando kažką įrodyti, bet 50 žmonių ir vaikų kolektyvui nepavyksta prasibrauti pro vieną apsauginį, todėl liko nieko nepešę.

Antra rungtynių pusė taip pat nedžiugina. „Žalgiris“ prastai pataiko, neapsigina. Iš šonų girdisi kvailos ir „erudicinės“ replikos. Vienam tokiam komentatoriui, kuris buvo pasisodinęs šalia savo žmoną, buvo duotas atkirtis, kuris turėjo gerai įžeisti ir atbaidyti nuo tokių minčių ateityje.

Rungtynės pralaimėtos rezultatu 73:81. Po varžybų esame užlaikomi ir neišleidžiami iš sektoriaus. Po ilgo laukimo gauname leidimą apleisti areną, bet pasitikti komandos - ne. Autobusas mūsų laukia arenos patalpose, todėl pabendrauti su klaipėdiečiais snickerių vagimis, vėlgi, nebuvo jokių galimybių. Iš miesto išlydi keli policijos ekipažai.

Kelionė namo daug ramesnė nei į priekį, mažiau sustojimų ir mažiau triukšmo, kas leido daliai žmonių ir pamiegoti. Prieš vidurnaktį arba vėliau pasiekiamas Kaunas.

Kita išvyką jau šį sekmadienį į Šiaulius, po „superinio“ aktyvumo, reikia ištaisyti padėtį ir į saulės miestą nuvykti gausesnėmis pajėgomis nei 5 žmonės. Registruokitės ir nelaukit paskutinės dienos!!

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu