Paremk mus (2% parama)

VISUS VISUS „Žalgirio“ sirgalius bei jiems prijaunčiančius kviečiame skirti 2% savo metinio pajamų mokesčio. Jūsų parama sėkmingai jau antrą sezoną veiklą vykdančiam „Žalgirio“ fanų klubui „Green Legion“ yra labai svarbi. Jaunas bei aktyvus kolektyvas turi labai daug minčių, kaip paįvairinti palaikymą arenoje vaizdine prasme, tačiau bet kokia didesnė idėja atsimuša į pinigus. 2013 metais Jūs aktyviai išreiškėte paramą mūsų fanų klubui. Dėka Jūsų, buvo sėkmingai įgyvendinti planai, kaip įspūdingas "Monster Truck" piešinys per pirmąsias šio sezono Eurolygos rungtynes, suorganizuota brangi bei tolima kelionė į Bambergą. Taip pat, tik Jūsų dėka išvykos po Lietuvą nariams tapo žymiai pigesnės, nei ankstesniais metais. AČIŪ JUMS LABAI!!!
Tikimės, kad šiais metais Jūsų parama bus dar didesnė, nes tik būdami kartu galim pasiekti įpūdingų rezultatų! Pervesk 2% ir sekantį sezoną, matydamas mūsų kuriamą įspūdingą vaizdinį palaikymą, galėsi išdidžiai sau pasakyt: „IR AŠ PRIE TO PRISIDĖJAU!“ .

Negana to, Jūsų paramos dėka bus galima organizuoti pigesnes išvykas. Tai leis pritraukti daugiau Kauno sirgalių svečių arenose, dėl ko „Žalgirio“ balsas bei dainos visoje Lietuvoje skambės dar garsiau!

Primename, kad 2% paramos skyrimas Jums papildomai NIEKO nekainuoja, o visa procedūra užtruks ne ilgiau dešimties minučių.

Internetinės bankininkystės vartotojai formą FR0512 užpildyti gali tiesiogiai prisijungę prie https://deklaravimas.vmi.lt (pavyzdys)

Taip pat formą galite pildyti ir savo kompiuteryje, parsisiuntę iš čia.

Prašymo forma turi būti pildoma naudojant ABBYY FormFiller programa (parsisiųsti).

Pavyzdį, kaip užpildyti prašymo formą FR0512 rasite čia.

Užpildę formą, internetinės bankininkystės vartotojai ją turi įkelti į https://deklaravimas.vmi.lt

FR0512 formą galima užpildyti ir ranka. Tuščią prašymo šabloną rasite čia 

Ranka užpildytą prašymą galite išsiųsti paštu gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijai. BŪTINA pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo.

Visgi patogiausias ir greičiausias būdas yra pildyti elektroninę prašymo formą.

Ką reikia žinoti pildant prašymo formą FR0512?

5(Mokestinis laikotarpis) – 2013

Uždėti varneles ant laukelių 6S

E1(gavėjo tipas) – 2

E2(gavėjo identifikacinis numeris(kodas)) – 302835361

E4(mokesčio dalies dydis(procentais)) – 2,00

E5(mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotrapio) – rekomenduojam įrašyti 2017 metus

AČIŪ!!! Jūsų parama mums labai svarbi!

© 2013 „Žaliasis Legionas“. Sukūrė: Netas.eu